להאמין שאפשר

לאורך התקופה הנוכחית אני מטפלת באנשים באופן אישי. לא מפרסמת את הטיפולים אבל אנשים מגיעים, ולכל אחד נתפר הטיפול המתאים לו.
לאחרונה חל מהפך נוסף שיוצר המשך למארג – השיטה הראשונה, נותן זוית חדשה לטיפול, הופך לריפוי מולד משולב.
הטיפול נערך באופן לא פורמאלי – אפשר לשבת בבית קפה והטיפול יהיה אפקטיבי באותה מידה. זמן הטיפול הוא כמה דקות, והשפעתו עדיין נבחנת. התגובות לטיפול בדרך כלל מפתיעות ביותר, ועיקרן מתמקד בשינוי, שהאדם אינו מאמין כי יכול להתרחש, אך הנה הוא מתקיים.
להאמין שאפשר,
לקיים את האמונה ולהמשיך איתה הלאה,
ואם האמונה נחלשת, הטיפול הייחודי הזה בא ומשיב אותה, עם כל עוצמתה.
במקום לכתוב על הטיפול, אכתוב על אנשים שחוו אותו.

דוגמאות:

בעיות של חוסר שינה
א. שכבר כמה שנים לא מצליח לישון כמו שצריך מבקש לישון טוב. כוונתו – אם הוא מתעורר באמצע הלילה הוא מבקש להרדם שוב, ויותר מכך – אולי אפילו לא להתעורר באמצע הלילה.
הסטוריה:
עד לא מזמן עבד במקום שכלל נסיעות ארוכות, השכמה מוקדמת ביותר ולילות עם שינה שהוא קרא לה – נימנום. התעוררות אחרי זמן קצר ולאחר מכן שינה קלה עם התעוררויות נוספות לאורך הלילה, יקיצה מוקדמת בתחושת עייפות שלא עזבה לאורך היום.
עבר הרבה טיפולים מסוגים שונים, כאלה שנגעו בכל הלחצים ושאר הדברים שהקיפו אותו, אך עדיין השינה לא השתפרה.
לאחרונה עזב את העבודה ונמצא בבית, טוב לו כך, חשב שללא הנסיעות ישן יותר טוב אך התבדה.
הטיפול:
מפגש עם כל המחסומים הקשורים בנושא, מציאת המחסום העיקרי שנגע באמונה שהוא יכול לישון רצוף כל הלילה, או להתעורר ולהרדם שוב. כמה דקות של טיפול והוא הלך לדרכו.
תוצאות:
בשלב הראשון התעורר ב 4 לפנות בוקר, ומצא את עצמו עייף ורדום בשעה 21:00. התברר שהשעון הביולוגי שלו מכוון שעתיים אחורה, לאחר "כיוון מחדש" התחיל להתעורר ב 6 בבוקר, וללכת לישון ב 11 בלילה, כפי שהיה רגיל לאורך חייו עד לאחרונה.
היקיצות באמצע הלילה פחתו למספר מועט ביותר או בכלל לא. אם התעורר (וגם אם קם לשירותים) חזר לישון ונרדם שוב בלי בעיה.
היום עירני, מתפקד בצלילות רבה.

קשב וריכוז
א. צעיר בן 17 לפני בחינות בגרות, אחרי רצף של שנים בהן למד מה שקל היה לו ללמוד, קליטה מהירה ביותר, לפי איבחונים הוא מעל הממוצע, אבל קשה לו לקרוא ועוד יותר קשה לשבת וללמוד, ולכן הידע הכללי לוקה בחסר.
הסטוריה:
קורא לאט, מסוגל לשבת כ 20 דקות רצוף ואז מאבד את הריכוז. זכרון פנטסטי, ידע מצטבר אך עם פערים גדולים עקב חוסר היכולת לשבת וללמוד, או לקרוא. עד היום הסתדר עם מה שיש, אבל המפגש עם בחינות הבגרות יצר בעיה. עקרונית לא מוכן לקחת ריטלין, אבל התייאש והחליט לנסות בכל זאת, העיקר להצליח ללמוד לקראת המבחן ולעבור אותו. הריטלין גרם לתופעות לואי גרועות והוא מיד הפסיק.
הטיפול:
ביקש להצליח ללמוד לפחות שעה רצוף, לשבת ולהיות מרוכז מספיק כדי לקרוא את החומר לבד.
הטיפול ארך דקות ספורות, ריכוז מוחלט במהלך הטיפול, ישב ושיתף פעולה באופן מושלם.
התוצאה:
הטיפול נערך כמה ימים לפני בחינת הבגרות. באותו יום ישב ולמד פעמיים 40 דקות רצוף. למחרת למד שעתיים רצוף, וביום שלאחר מכן ישב עם ספר פתוח על השולחן, וכבר לא ספר את שעות הלמידה. יום לפני המבחן המשיך ללמוד, וביום המבחן ניגש והצליח לענות על השאלות, למרות שבימים הספורים לפני המבחן לא הספיק ללמוד את כל החומר הדרוש.
(כן, עבר את המבחן בהצלחה!).
תוצאת לואי – עכשיו הוא מבחין בספרים הרבים שיש סביבו, וכבר התחיל לקרוא ספר קריאה להנאתו.

כאבי מחזור
ש. נערה שסובלת מכאבי מחזור באופן קבוע. טיפול שנערך במהירות, בלי לדעת הרבה רק שכואב. הטיפול נערך בבוקר, בערב נמסר כי הכאבים פחתו בערך ב 50%.
א. בת 50+, כאבים של סוף תקופת הפריון, תוך כדי שיחת טלפון בהקשר אחר לחלוטין אמרה שכואב והסכימה לטיפול מרחוק. בסוף השיחה העירה שהרבה יותר טוב לה.

למאמר נוסף
דילוג לתוכן